ID: VID-PM013-2

Apartman Purić- Studio 2

ONLINE BOOKING
Pošalji upit >> Apartmani Purić, otok Krk, Sveti Vid- Malinska

Apartman Purić Studio 2
Apartman Purić- Studio 1

Apartman Purić- Studio 1

Tip smještaja: Apartmani  -   Max. osoba: 2 + 2  -  Spavaće sobe: 1
  • Oprema kuće
  • Privatni parking
    Grill
    Vrt / zelena površina
  • Opcije prehrane
  • Osobna briga
  • Pogled na
  • More
    Vrt / zelenilo
    Prirodu
    Naselje
  • Oprema
  • Grijanje uz nadoplatu: 6
    Klima uz nadoplatu: 6
    SAT TV
    Centralno grijanje
    Klima
    Balkon s pogledom na more
    Wireless internet (Wi-Fi)
  • Kuhinja
  • Električnih ploča: 1
  • Plinskih ploča: 3
  • Aparat za kavu
  • Hladnjak s policom za duboko zamrzavanje
  • Spavaća soba
  • Bračni krevet
  • Kupaona i toalet
  • Broj kupaona: 1
  • Kupaona s tušem
  • Dnevni boravak
  • Dnevni boravak, blagovaona i kuhinja su jedna prostorija
    Pomoćni ležaj u dnevnom boravku/kuhinji
  • Podaci o smještaju:
  • Poštanski broj: 51511
  • Broj osoba: 2
  • Dodatni kreveti: 2
  • Broj spavaćih soba: 1
  • Kvadratura bez balkona: 45 m2
  • Kvadratura balkona: 10 m2
  • Pozicija jedinice:
  • 0&1
  • Dolazak i odlazak
  • Dan dolaska: Subota
  • Check in: Od 14:00
  • Check out: Do 10:00
  • Minimalan boravak: 7 dana
  • Minimalno dana izvan sezone 7
  • Udaljenosti
  • Plaža:
    1200 m
  • Zračna udaljenost od mora:
    850 m
  • Šljunčana plaža:
    1300 m
  • Stjenovita plaža:
    1300 m
  • Betonirana plaža:
    1300 m
  • Trgovina:
    150 m
  • Centar:
    1200 m
  • Restoran:
    550 m
  • Bučna cesta:
    100 m
  • Ljekarna:
    1300 m
  • Autobusna stanica:
    1400 m
  • Zračna luka:
    15000 m
  • Info
  • Dostupno invalidima: ne
  • Pušenje: ne
  • Kućni ljubimac: da
  • Mijenjanje posteljine: 1x tjedno
  • Mijenjanje ručnika: 2x tjedno
  • Plaža u blizini:
  • Izgrađena
    Kamenita
    Šljunak

Cijene su izražene u EUR po apartmanu i danu
Najam

ONLINE BOOKING
20.11.2017. - 31.12.2017.1.1.2018. - 26.5.2018.26.5.2018. - 30.6.2018.30.6.2018. - 21.7.2018.21.7.2018. - 28.7.2018.28.7.2018. - 18.8.2018.18.8.2018. - 25.8.2018.25.8.2018. - 1.9.2018.1.9.2018. - 15.9.2018.15.9.2018. - 1.1.2019.
Cijena24253238425442383225
Cijena dodatni ležaj4556787655
Dijete bez ležaja3333333333
Kućni ljubimci 5777777777
Dodatak za kraći boravak30%30%30%30%30%30%30%30%30%30%
Prijava3,33,53,53,53,53,53,53,53,53,5
Završno čišćenje

Olivari travel koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se", čime se slažete sa korištenjem kolačića. Slažem se